Kripto Airdrop Nedir,Ne İşe Yarar?

 


Kripto para birimi işindeki bir airdrop, yeni bir sanal para biriminin farkındalığını artırmak için cüzdan adreslerine bozuk para veya jeton göndermeyi içeren bir pazarlama kampanyasıdır.Yeni sanal para biriminin küçük miktarları, blockchain topluluğunun aktif üyelerinin cüzdanlarına ücretsiz olarak veya para birimini çıkaran şirket tarafından gönderilen bir gönderiyi retweetlemek gibi küçük bir hizmet karşılığında gönderilir.


•Kripto Airdrop,kripto para birimi alanında yeni başlayanlar tarafından kullanılan bir pazarlama yöntemidir.


•Kripto para tüccarlarının cüzdanlarına ücretsiz veya küçük bir promosyon karşılığında bitcoin veya farklı bir token teslim etmeyi amaçlarlar.


•Airdrop,farkındalığı yaymak ve para birimi başlangıcının sahipliğini artırmak içindir.Peki Kripto Airdrop Sistemi Nasıl İşler?


Airdrop, bir sanal para projesinin önyüklenmesine yardımcı olmak için genellikle blok zinciri tabanlı girişimler tarafından gerçekleştirilen bir promosyon faaliyetidir . Amacı, kripto para birimi projesi hakkında farkındalığı yaymak ve bir borsada ilk para teklifi (ICO) olarak listelendiğinde daha fazla insanın ticaret yapmasını sağlamaktır.


Airdrop'lar genellikle şirketin web sitesinde ve kripto para forumlarında tanıtılır ve madeni paralar veya jetonlar yalnızca mevcut kripto cüzdan sahiplerine, genellikle de bitcoin veya ethereum'a gönderilir.Kripto Airdropları Anlık Olarak Paylaşan Telegram Kanalı


BorsaZer okuyucuları artık anlık olarak Kripto Airdrop'lardan haberdar olacak.


Siz de Kripto Airdrop kazanmak istiyorsanız Telegram Kanalına katılın ve Airdrop'ları bekleyin.En hızlı ve güncel Telegram Kanalı sizlere harika fırsatlar sunabilir.
.............https://t.me/WinCryptoAirdrops ...........Yorum Gönder

0 Yorumlar