Dünyanın En İyi Bitcoin Madencilik Sitesi

Bitcoin Madenciliği Nedir?

Bitcoin madenciliği bilgisayar ya da akıllı telefon üzerinden bitcoin toplamaya ve biriktirmeye bitcoin madenciliği denilir.Bitcoin madenciliği genellikle bilgisayar üzerinden yapılır ama bazı web siteleri vardır ki bu web sitelerinden akıllı telefonla da madencilik yapılabilmektedir.

Günümüzde kripto paralar borsada büyük hisselere sahiptir.Kripto para hâla da gelişmekte ve değeri hızla artmaktadır.Bitcoin de bu paralardan biridir.Örneğin bitcoinin ne kadar arttığını hepimiz biliyoruz.2014 yılında Bin Lira civarındayken günümüzde 65 Bin Lira civarında artış göstermiştir.Yaani bitcoin 6 yılda 65 kat büyümeyle rekor seviyeye çıkmış ve hâla büyümeye devam etmektedir.


BITCOIN MINING NEDİR

Bu sitenin adı Bitcoin Mining (Bitcoin Madenciliği).Bitcoin Mining e ulaşmak son derece kolay.Şeffaf web sitesi,anlaşılır grafik ve mükemmel bir dizayna sahiptir.Ayrıca Bitcoin Mining e kaydolmanıza gerek yok.


Peki Nasıl Kullanılır?

1.Adım

Hangi kripto cüzdana sahipseniz (Paribu,BtcTürk,Binance ya da Blockhain) o kripto cüzdanınızdan bitcoin adres oluştur a basıyorsunuz ve bitcoin adresinizi kopyalıyorsunuz.

2.Adım

Bitcoin adresinizi kopyaladıktan sonra bu Link e tıklayıp fotoğraftaki yere bitcoin adresinizi yapıştırıyorsunuz.Son olarak ta LOGIN e tıklayıp giriş yapıyorsunuz.Karşınıza successful (basarılı) yazısı çıkıyor ve OK a basıp giriş yapıyorsunuz.


Bitcoin Mining Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Bitcoin Mining e her saat başı girip üstte ifade edilen hediye kutusuna basıyorsunuz ve size bir miktar bitcoin ödüyor.Bunu bir daha üstüne basarak anlatayım."Bitcoin Mining e giriş yapiyorsunuz bitcoin adresinizle ve saatte bir hediye kutucuğuna tıklıyorsunuz ve size bir miktar bitcoin veriyor.Hadiii ne duruyorsunuz kazanmaya başlayın!!!


Peki Nasıl Para Çekilir?

Para çekme işlemi çok basit.Yapmanız gereken yukarıdaki fotoğrafa işaretlediğim kısma basmanız yeterli olacaktır.Yukarıdaki işarete basıp para çekme işlemini onaylıyor musunuz?
diye bir yazı çıkacak ve istediğinizde paranızı kopyaladığınız bitcoin adresinize bitcoin cinsinden gönderilecektir.
Bize abone olun ve takip edin.Merak ettiğiniz soruları bize sorabilirsiniz.Yorumlarda şeffaf bir dil kullanın.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

İstediğiniz soruyu saygı çerçevesinde sorabilirsiniz.